Company Car Fleet Sale (ediţia a doua)

Auto Cobălcescu, Splaiul Unirii 311;
Vineri, 09:00 - 18:00 & Sâmbătă, 09:00 - 15:00.

Pe 13 şi 14 septembrie, la BMW Auto-Cobălcescu, ai la dispoziţie:

  • Discounturi speciale în parcul auto demo şi auto companie

  • Mașini cu istoric certificat și rulaj mediu de 15.000 km, cu garanție 24 de luni.

  • 10% extra-reducere la accesoriile originale BMW și MINI

  • 500 € voucher pentru toți vizitatorii care se adaugă la ofertele de eveniment

    *valabil pentru achizițiile BMW și MINI până la 31 octombrie

    *se poate folosi un singur voucher pentru o achizitie

Pentru detalii, contactează-i pe specialiștii noștri:
Consultanti vanzari auto noi:

Andrei Diaconu / +40-753-124-632 / andrei.diaconu@bmw-autocobalcescu.ro
Madalina Toma /+40-723-213-923 / madalina.toma@bmw-autocobalcescu.ro

Mugur Apavaloae /+40-722-499-862/ mugur.apavaloae@bmw-autocobalcescu.ro
Mihai Solomon / +40-745-152-849/ mihai.solomon@bmw-autocobalcescu.ro
Ionut Maianu / +40-745-143-117/ ionut.maianu@bmw-autocobalcescu.ro
Tudor Pasare / +40-788-009-451 / tudor.pasare@bmw-autocobalcescu.ro

Consultant vanzari BMW Premium Selection:
Georgică Mihai / +40-743-928-830 / georgica.mihai@bmw-autocobalcescu.ro
David Ghiță / +40-733-107-407 / david.ghita@bmw-autocobalcescu.ro

Consultant vanzari MINI:
Sorin Tila / +40-768-256-544 / sorin.tila@bmw-autocobalcescu.ro
Elena Andriol / +40-758-060-661 / elena.andriol@bmw-autocobalcescu.ro

CERE O OFERTĂ PERSONALIZATĂ.

Completează formularul de mai jos şi un reprezentant BMW Auto Cobălcescu te va contacta în curând şi îţi va transmite toate informaţiile suplimentare de care ai nevoie.

Informații personale:
Maşina actuală:
Metoda de contact preferată:

E-mailPoștăTelefon/ servicii de mesagerieÎn mașină (dacă se aplică)

Consimţământul meu cu privire la comunicarea de marketing.

Solicitare de schimbare privind formularul de consimţământ şi dreptul de revocare.  

În al treilea rând: Pot în orice moment să revoc declarația de consimțământ acordată BMW Romania S.R.L., cu efect pe viitor. După revocarea completă, profilul meu de client nu va mai fi procesat și nu voi mai primi comunicări de marketing. Prin intermediul canalelor de comunicare specificate, pot să solicit informații privind datele mele stocate de către Auto Cobălcescu şi/sau BMW Romania S.R.L., precum și corectarea, ștergerea sau blocarea datelor mele personale. Informații suplimentare privind prelucrarea datelor mele personale de către BMW Romania S.R.L. și drepturile mele pot fi găsite online în politica de confidențialitate BMW menţionată în cele ce urmează:

Contact Auto Cobălcescu, +40 374 102 410 , office@bmw-autocobalcescu.ro, Politica de confidenţialitate online.
Contact serviciu de clienţi BMW, +40 312 269 269, infobmw@bmw.ro, Politica de confidenţialitate online.