Vineri, 09:00 - 18:00 & Sâmbătă, 09:00 - 15:00.

Pe 19 şi 20 aprilie, la BMW Auto-Cobălcescu, ai la dispoziţie:

40 de zile până la prima zi de vară,
40 de oferte speciale BMW & MINI cu până la 40% discount,
Un singur weekend cu oportunităţi.

BMW 118d 5 usi
BMW 2.18d xDrive Active Tourer
BMW M4 Coupe
BMW 740Ld xDrive Sedan
BMW 530d xDrive
MINI Cooper 5-doors
Multe altele...

Pentru detalii, contactează-i pe specialiștii noștri:
Consultanti vanzari auto noi:

Andrei Diaconu / +40-753-124-632 / andrei.diaconu@bmw-autocobalcescu.ro
Madalina Toma /+40-723-213-923 / madalina.toma@bmw-autocobalcescu.ro
Cristina Chiorsac / +40-753-124-636 / cristina.chiorsac@bmw-autocobalcescu.ro

Mugur Apavaloae /+40-722-499-862/ mugur.apavaloae@bmw-autocobalcescu.ro
Mihai Solomon / +40-745-152-849/ mihai.solomon@bmw-autocobalcescu.ro

Consultant vanzari BMW Premium Selection:
Georgica Mihai / +40-743-928-830 / georgica.mihai@bmw-autocobalcescu.ro

Consultant vanzari MINI:
Sorin Tila / +40-768-256-544 / sorin.tila@bmw-autocobalcescu.ro

Toate maşinile au maxim 20.000 km, sunt verificate şi au garanţie BMW Premium Selection 2 ani de la momentul livrării.

CERE O OFERTĂ PERSONALIZATĂ.

Completează formularul de mai jos şi un reprezentant BMW Auto Cobălcescu te va contacta în curând şi îţi va transmite toate informaţiile suplimentare de care ai nevoie.

Informații personale:
Maşina actuală:
Metoda de contact preferată:

E-mailPoștăTelefon/ servicii de mesagerieÎn mașină (dacă se aplică)

Consimţământul meu cu privire la comunicarea de marketing.

Solicitare de schimbare privind formularul de consimţământ şi dreptul de revocare.  

În al treilea rând: Pot în orice moment să revoc declarația de consimțământ acordată BMW Vertriebs GmbH Salzburg, Sucursala Bucureşti, cu efect pe viitor. După revocarea completă, profilul meu de client nu va mai fi procesat și nu voi mai primi comunicări de marketing. Prin intermediul canalelor de comunicare specificate, pot să solicit informații privind datele mele stocate de către Auto Cobălcescu şi/sau BMW Vertriebs GmbH Salzburg, Sucursala Bucureşti, precum și corectarea, ștergerea sau blocarea datelor mele personale. Informații suplimentare privind prelucrarea datelor mele personale de către BMW Vertriebs GmbH Salzburg, Sucursala Bucureşti și drepturile mele pot fi găsite online în politica de confidențialitate BMW menţionată în cele ce urmează:

Contact Auto Cobălcescu, +40 374 102 410 , office@bmw-autocobalcescu.ro, Politica de confidenţialitate online.
Contact serviciu de clienţi BMW, +40 312 269 269, infobmw@bmw.ro, Politica de confidenţialitate online.