VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Echipa
Leonard Ungureanu

Executive Manager

Email: leonard.ungureanu@bmw-autocobalcescu.ro

Răzvan Preoteasa

Sales Manager

Email: razvan.preoteasa@bmw-autocobalcescu.ro

Mădălina Toma

Sales Consultant

Telefon: 0723.213.923

Email: madalina.toma@bmw-autocobalcescu.ro

Cristina Chiorsac

Sales Consultant

Telefon: 0753.124.636

Email: cristina.chiorsac@bmw-autocobalcescu.ro

Andrei Diaconu

Sales Consultant

Telefon: 0753.124.632

Email: andrei.diaconu@bmw-autocobalcescu.ro

Andrei Niculescu

Sales Consultant BMW Premium Selection

Telefon: 0722.525.950 / 0753.124.635

Email: andrei.niculescu@bmw-autocobalcescu.ro

Ionuţ Tănase

Sales Consultant BMW Premium Selection

Telefon: 0764.718.538 / 0753.124.638

Email: ionut.tanase@bmw-autocobalcescu.ro

Sorin Tila

Key Account Manager

Telefon: 0768.256.544

Email: sorin.tila@bmw-autocobalcescu.ro

Andrei Gavajuc

Key Account Manager

Telefon: 0741.292.518

Email: andrei.gavajuc@bmw-autocobalcescu.ro

Marius Mocanu

After Sales Manager

Email: marius.mocanu@bmw-autocobalcescu.ro

Teofana Badea

Service Assistant

Telefon: +40 374 102 400

Email: service@bmw-autocobalcescu.ro

Florin Balea

Service Advisor

Email: florin.balea@bmw-autocobalcescu.ro

Marian Giogu

Workshop Manager 

Email: marian.giogu@bmw-autocobalcescu.ro

Lucian Falcescu

Body & Paint Manager

Email: lucian.falcescu@bmw-autocobalcescu.ro

Şerban Pascu

Warranty Responsible

Email: serban.pascu@bmw-autocobalcescu.ro

Mihai Popa

Direct Sales Assistant

Email: mihai.popa@bmw-autocobalcescu.ro

Raluca Rădulescu

Marketing Manager

Email: raluca.radulescu@bmw-autocobalcescu.ro