VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Echipa
Alexandru Manole

Sales Operations Manager

Email: alexandru.manole@bmw-autocobalcescu.ro

Alina Cozma

Sales Assistant

Telefon: +40-374-102-410

Email: office@bmw-autocobalcescu.ro

Mădălina Toma

Key Account Manager

Telefon: 0723.213.923

Email: madalina.toma@bmw-autocobalcescu.ro

Sorin Tila

Key Account Manager

Telefon: 0768.256.544

Email: sorin.tila@bmw-autocobalcescu.ro

Mihai Solomon

Key Account Manager

Telefon: 0745 152 849

Email: mihai.solomon@bmw-autocobalcescu.ro

Tudor Pasare

Key Account Manager

Email: tudor.pasare@bmw-autocobalcescu.ro

Andrei Diaconu

Sales Consultant

Telefon: 0753.124.632

Email: andrei.diaconu@bmw-autocobalcescu.ro

Mugur Apavaloae

Sales Consultant

Telefon: 0758.022.104

Email: mugur.apavaloae@bmw-autocobalcescu.ro

Ionut Maianu

Sales Consultant

Telefon: 0745.143.117

Email: ionut.maianu@bmw-autocobalcescu.ro

David Ghita

BPS Sales Consultant

Telefon: 0733.107.407

Email: david.ghita@bmw-autocobalcescu.ro

Raluca Rădulescu

Marketing Manager

Email: raluca.radulescu@bmw-autocobalcescu.ro

Ionut Serban

After Sales Manager

Email: ionut.serban@bmw-autocobalcescu.ro

Teofana Badea

Service Assistant

Telefon: +40 374 102 400

Email: service@bmw-autocobalcescu.ro

Marian Giogu

Workshop Manager 

Email: marian.giogu@bmw-autocobalcescu.ro

Mihai Popa

Parts Manager

Email: mihai.popa@bmw-autocobalcescu.ro

Andrei Petrescu

Service Advisor

Email: andrei.petrescu@bmw-autocobalcescu.ro

Daniel Stoian

Body & Paint Advisor

Email: daniel.stoian@bmw-autocobalcescu.ro